Karrier

RAKTÁROS
pozícióba!

A HERBAVIT Kft. 2006 óta működő, közel 2 évtizedes szakmai múlttal rendelkező családi vállalkozás. Épületvasalatok nagykereskedelmével foglalkozó, dinamikusan fejlődő cégünk új munkatársat keres.

Az ideális jelölt:

  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezik
  • van számítógépes ismerete (MS Office)
  • gyors, precíz, megbízható
  • terhelhető, önállóan, magabiztosan végzi munkáját
  • önmagára, környezetére és munkájára igényes
  • „B” kategóriás jogosítvánnyal és vezetési tapasztalattal rendelkezik.

Ellátandó feladatok:

  • áru átvétele és kiadása az alkalmazandó raktári folyamatoknak megfelelően
  • kézi és gépi anyagmozgatás
  • áruk megrendelés szerinti kigyűjtése, csomagolása, szállítmányozásra előkészítése
  • együttműködés a kollegákkal

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • raktárosi munkakörben és kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • targoncavezetői jogosítvány
  • „C” kategóriás jogosítvány

Amit Neked kínálunk:

  • fizetés egyéni megállapodás szerint
  • stabil háttér, azonnali munkakezdés
  • 8 órás, határozatlan idejű, bejelentett munkaviszony
  • év végi prémium
  • családias környezet

Munkavégzés helye:

  • 7150 Bonyhád, Perczel Mór utca 84/B.

Amennyiben mindez szimpatikus, akkor már csak egy jelentkezés választ el leendő munkahelyedtől!
Önéletrajzodat várjuk az allas@hergroup.hu email címre, vagy személyesen is leadhatod bonyhádi irodánkba: 7150 Bonyhád, Perczel Mór utca 84/B.

Jelentkezz budapesti telephelyünk ügyfélszolgálati irodájába
MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐI
pozícióba!

A HERBAVIT Kft. 2006 óta működő, közel 2 évtizedes szakmai múlttal rendelkező családi vállalkozás. Épületvasalatok nagykereskedelmével foglalkozó, dinamikusan fejlődő cégünk keresi lelkes kollégáit.

Elvárások:

  • minimum középfokú, szakirányú műszaki végzettség
  • faiparban, műanyag nyílászárók gyártásában jártasság
  • felhasználói szintű, számítógépes ismeretek (MS Office)
  • logikus gondolkodás, kiváló együttműködési és problémamegoldó képesség
  • precizitás, megbízhatóság
  • kiváló kommunikációs képesség
  • terhelhetőség, önálló, magabiztos munkavégzés
  • jó megjelenés

  • beszállító partnerekkel és ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • műszaki tanácsadás a termékek felhasználásával kapcsolatban, értékesítés
  • megrendelések kezelése vállalatirányítási rendszerben
  • közreműködés a piacon megjelenő új termékek bevezetésében
  • ügyfél elégedettség növelése

  • Hasonló területen való munkavégzés
  • Angol vagy német nyelv középszintű ismerete
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat

  • szakmai fejlődés oktatások keretében, melyek szakirányú képesítést biztosítanak
  • mobil telefon, év végi prémium

  • 1181 Budapest, Közdűlő utca 1. vagy

Önéletrajzodat várjuk az allas@hergroup.hu email címre!