Karrier

RAKTÁRVEZETŐI
pozícióba!

A HERBAVIT Kft. 2006 óta működő, közel 2 évtizedes szakmai múlttal rendelkező családi vállalkozás. Épületvasalatok nagykereskedelmével foglalkozó, dinamikusan fejlődő cégünk bonyhádi telephelyére Raktárvezetői pozícióba keresi új kollégáját egy műszakos munkarendbe. Várjuk jelentkezésedet, amennyiben:

  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • legalább 2 éves raktárvezetői múltad van
  • számítógépes ismereteid felhasználói szintűek (MS Office)
  • szabálykövető vagy, elhivatottan képviseled a vállalat érdekeit
  • precíz és megbízható vagy, önállóan, segítség nélkül kezeled a felmerülő problémákat
  • kiváló kommunikációs képességekkel rendelkezel, a csoportodba tartozó embereket képes vagy összefogni, irányítani a hatékony és hibamentes munkavégzés érdekében
  • a minőségi munkavégzésre törekszel, munkádra szakmailag igényes vagy, szereted, ha a környezeted körülötted precízen rendben van.

Ellátandó feladatok:

  • 8-10 fős raktári csoport szakmai irányítása, feladatelosztás, szabadságolások kezelése
  • raktár biztonságos működésének biztosítása a szabályok betartatásával
  • betartatni és felügyelni az áruk raktározási, kezelési szabályait
  • áruátvételi és rakodási folyamatok koordinálása, ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • döntések meghozatala az erőforrások munkafolyamatokhoz való hozzárendeléséről a hatékony munkavégzés érdekében
  • évközi készletellenőrzések
  • éves leltár előkészítése, szervezése és lebonyolítása
  • szoros együttműködés a kollégákkal

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • raktárosi munkakörben és kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • targoncavezetői jogosítvány

Amit Neked kínálunk:

  • fizetés egyéni megállapodás szerint
  • stabil háttér, azonnali munkakezdés
  • 8 órás, határozatlan idejű, bejelentett munkaviszony (H-P 08:00-17:00, P: 08:00-15:00)
  • szakmai fejlődés
  • alapbéren felüli anyagi juttatás csapatod teljesítménye alapján

Munkavégzés helye: 7150 Bonyhád, Perczel Mór utca 84/B.

Amennyiben mindez szimpatikus, akkor már csak egy jelentkezés választ el leendő munkahelyedtől!
Önéletrajzodat várjuk az allas@hergroup.hu email címre, vagy személyesen is leadhatod irodánkban: 7150 Bonyhád, Perczel Mór u. 84/B.

TERÜLETI KÉPVISELŐ
pozícióba!

A HERBAVIT Kft. 2006 óta működő, közel 2 évtizedes szakmai múlttal rendelkező családi vállalkozás. Épületvasalatok nagykereskedelmével foglalkozó, dinamikusan fejlődő cégünk bonyhádi telephelyére, Dél-Magyarország területére TERÜLETI KÉPVISELŐ pozícióba keresi azon lelkes kollegáját, aki:

  • minimum középfokú, műszaki végzettséggel,
  • legalább 1 év területi képviselőként szerzett tapasztalattal és
  • felhasználói szintű, számítógépes ismeretekkel rendelkezik (MS Office)
  • logikus gondolkodású, kiváló együttműködési és problémamegoldó képességű
  • jó megjelenésű, precíz, megbízható
  • kiváló kommunikációs képességei vannak
  • terhelhető, önállóan, magabiztosan végzi munkáját
  • rendelkezik B kategóriás jogosítvánnyal és utazási hajlandósággal.

  • a cég teljes termékportfóliójának értékesítés
  • meglévő ügyfelek látogatása útvonalterv alapján, kapcsolattartás
  • új ügyfelek felkutatása
  • árajánlat készítése
  • műszaki tanácsadás a termékek felhasználásával kapcsolatban, értékesítés
  • megrendelések kezelése vállalatirányítási rendszerben
  • közreműködés a piacon megjelenő új termékek bevezetésében, ismertetésében
  • konkurencia figyelése
  • ügyfél elégedettség növelése
  • együttműködés a kollegákkal

  • Angol vagy német nyelv középszintű ismerete
  • értékesítésben szerzett többlettapasztalat

  • alapbér egyéni megállapodás szerint + forgalom orientált mozgó bérezés
  • 8 órás, határozatlan idejű, bejelentett munkaviszony
  • szakmai fejlődés oktatások keretében, melyek szakirányú képesítést biztosítanak
  • céges gépjármű, mobil telefon, laptop

Munkavégzés helye: Dél-Magyarország területe (Telephely címe: 7150 Bonyhád, Perczel Mór utca 84/B.)