Karrier

PÉNZÜGYI ASSZISZTENS
pozícióba!

A HERBAVIT Kft. 2006 óta működő, közel 2 évtizedes szakmai múlttal rendelkező családi vállalkozás. Épületvasalatok nagykereskedelmével foglalkozó, dinamikusan fejlődő cégünk bonyhádi irodájába Pénzügyi asszisztens pozícióba keresi azon lelkes kollegáját, aki:

Az ideális jelölt:

  • minimum középfokú pénzügyi, számviteli végzettséggel,

  • felhasználói szintű, számítógépes ismeretekkel rendelkezik (MS Office)

  • logikus gondolkodású, kiváló együttműködési és problémamegoldó képességű

  • precíz, megbízható

  • kiváló kommunikációs képességei vannak

  • szereti a számokat

  • terhelhető, önállóan, magabiztosan végzi munkáját

Ellátandó feladatok:

  • pénzügyi adminisztratív feladatok: számlák érkeztetése, iktatása, adatrögzítés, vevői számla kiállítása

  • könyvelői, ügyvezetői kapcsolattartás

  • határidők betartása

  • banki utalások előkészítése

  • kintlévőség kezelés, fizetési felszólítások

  • pénztárkezelés

  • kapcsolattartás a hatóságokkal, pályázatíróval

  • szerződések pénzügyi szempontból való nyomon követése

  • munkajog és munkavédelem betartatása

  • dossziék vezetése, karbantartás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • pénzügyi területen szerzett 5 év munkatapasztalat

Amit Neked kínálunk:

  • fizetés egyéni megállapodás szerint

  • stabil munkáltatói háttér, azonnali munkakezdés

  • 8 órás, határozatlan idejű, bejelentett munkaviszony

Munkavégzés helye:

  • 7150 Bonyhád, Perczel Mór u. 84/B.

Amennyiben mindez szimpatikus, akkor már csak egy jelentkezés választ el leendő munkahelyedtől!
Önéletrajzodat várjuk az allas@hergroup.hu email címre!